O firmie

             Od 2001 roku działamy z licznymi sukcesami, podejmując się dużych przedsięwzięć kończonych zawsze terminowo i z najwyższą jakością wykonania. 15 lat ciężkiej i sumiennie wykonywanej pracy, sprawiło, że Firma Budowlana „D-Art” Damian Ogrodowski stała się marką dobrze znaną i polecaną na szeroko rozumianym rynku profesjonalnych usług budowlanych. Świadczą o tym także otrzymane przez nas referencje od zadowolonych klientów.

             Duże inwestycje oczekują równie dużego doświadczenia i kompetencji – zarówno pracowników, jak i kadry zarządzającej posiadającej odpowiednie uprawnienia. Dziś trzon naszej firmy stanowią tylko i wyłącznie wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, począwszy od operatorów koparek, przez monterów, hydraulików, aż po osoby na stanowiskach kierowniczych. Zajmują się oni wszystkimi etapami realizowanej inwestycji. Dzięki temu z pewnością od strony merytorycznej oraz praktycznej, potrafimy sprostać każdemu zadaniu, jakiego się podejmujemy.

             Kolejnym naszym atutem jest posiadane zaplecze techniczne. Mamy własne urządzenia, w tym sprzęt ciężki. Koparki jednonaczyniowe, koparko – ładowarki, ładowarki, walce drogowe, samochody samowyładowcze, a także szereg innych maszyn i urządzeń pozwala na niezależność od innych podmiotów, co wpływa na tempo wykonywanej pracy. Możemy przez to profesjonalnie przeprowadzać wszystkie rodzaje oferowanych usług, łącznie z odwodnieniami terenu czy wykonywaniem przewiertów pod drogami.

             Dzięki doskonale rozwiniętej logistyce oraz posiadanemu parkowi maszyn i sprzętu budowlanego, nasze usługi świadczmy na terenie całego województwa śląskiego, opolskiego oraz małopolskiego. Skierowane są one dla różnych grup inwestorów: zarówno indywidualnych, małych i średnich podmiotów gospodarczych, jak i korporacyjnych - dużych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

             Takie podejście do modelu pracy i zarządzania sprawia, że jesteśmy firmą wybieraną nawet do najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych realizacji. Mając świadomość nieustannie zmieniającego się rynku, postępu technicznego oraz innowacyjnych metod pracy, ciągle się zmieniamy, stale poszerzając swoje kompetencje oraz umiejętności. Każdą pracę wykonujemy z należytą starannością oraz zgodnie ze wszystkimi zasadami sztuki budowlanej. Podstawowy zakres usług Firmy Budowlanej „D-Art” Damian Ogrodowski obejmuje wszelkie prace i działania związane z :

• budownictwem drogowym,
• sieciami kanalizacyjnymi i wodociągowymi,
• melioracjami i robotami ziemnymi,